Kontakt

Tommycar.cz

Dílna 1:
Košická 242
40505 Děčín IX - Bynov

Dílna 2:
Po telefonickém objednání tel: 777693735
Autoskla Rudolf Weber Most
Pražská 214
43401 Most

Provozovatel
Tomáš Procházka
tel.: 777 693 735
e-mail: amiga1@seznam.cz

Spolupracujeme


Strojní leštění – péče o lak, profesionální leštění, voskování

Nabízíme jedinečný systém( Mequiars, Swissvax) péče o lak s dlouhodobým účinkem pro ojeté a nové osobní vozy včetně veteránů.

Díky prověřeným i nejnovějším technologiím dokážeme dostat lak vašeho vozu do skvělé kondice bez škrábanců s jasnou barvou a zajištěním vysokého lesku. Při osvětlení 1500W, které ukáže veškeré nedostatky a poškození laku a stabilní teplotě 28 stupnů C při které se optimálně aplikují leštícími produkty zaručujeme perfektní výsledek naší práce. Podle vašich požadavků, modelu vozu a typu laku zvolíme nejvhodnější pracovní postup.

Je-li lak vašeho vozu v jakémkoliv stavu a chcete ho zdokonalit můžete využít očistnou kůru trvající 8 až 40 hodin, která zajistí opětovné ochranné vlastnosti laku a vytvoří naprosto čistý, jasný a hladký povrch, esteticky dokonalý, ktrerý je připraven odolávat atmosférickým vlivů. Máte-li na laku nepravidelné odlesky tzv. Hologramy způsobené předešlým nedokonalým leštěním, rádi vám tento problém odstraníme.

Strojní leštění - galerie vozů, o něž jsme se postarali

Příprava laku je klíčem k dokonalému výsledku.

Před samotným leštěním je důležitá příprava laku, při které je třeba vůz důkladně omýt aktivní pěnou a vysušit, následně odstranit veškeré chemické a organické nečistoty, asfalt, náletovou rez, staré vosky. Následuje odmaštění a hloubkové čištění laku a strojní aplikace leštících past, které zajistí hladkost a lesk. Před voskováním nanášíme politury které laku dodájí výživu a zajistí tzv. Wet look efekt. Pro samotné voskování vozu používáme syntetické a přírodní ručně vyráběné produkty s vysokým obsahem nejčistšího vosku Carnuba 30% až 70% od společností Swisvax, Zymol, speciálně připravované pro laky italských, japonských, evropských výrobců, pro modely Ferrari, Porsche, Mercedes, Audi a dalších.

Výsledkem je voděodolná ochrana, oslnivý krystalický lesk laku se zvýšenou odolností vůči poškození. Lěštící a ochrané prostředky se do laku zapracovávají, takže na laku dlouhodobě zůstávají, lak vozu si svůj vzhled zachová po dobu 24 měsíců v závislosti na způsobu mytí a vnějších vlivů, trvanlivost syntetických a přírodních vosků je 3 až 12 měsíců.

Pro dlouhodobou ochranu laku nabízíme službu CERAMIC Nanoprotect. Tato hydrofobní vrstva svými jedinečnými vlastnostmi chrání lak, dodává nezaměnitelný lesk s dlouhodobým účinkem.

Dále nabízíme pastování a voskování laku. Tato služba je vhodná pro pravidelné cykly údržby během roku, většina motoristů ji využívá s příchodem jara a zimy, aby lak získal opětovnný lesk ochranu. a byl důkladně zbaven organických a chemických nečistot.

Péči o lak nabízíme soukromým osobám, prodejcům vozidel, autosalónům, vystavovatelům na veletrzích a tuningových srazech s možností využití našeho mobilního servisu, který přijede na vámi zvolené místo.

Ukázky ošetřeného laku
© TOMMY CAR 2010 | webdesign Karel Hejkal